Tapology Site Search
MMA Fighters From Canada
MMA Fighters From Canada
Fighter | Height | Weight Class | Record | Nation | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bryan Makenzie | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Bryan Fedynyszyn | N/A | Light Heavyweight | 2-0-0 | |||||
Bryan Castro | N/A | Welterweight | 0-1-0 | |||||
Bryan Tu | 5'10" (178cm) | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Bryan Bautista | 5'7" (170cm) | Lightweight | Am 1-0-0 | |||||
Bryan Boucher | N/A | 0-0-0 | ||||||
Bryan Blackwell | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Bryan Franco | N/A | 0-0-0 | ||||||
Bryan Armstrong | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Bryan Francisco | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Bryan Meus | N/A | Middleweight | Am 1-2-0 | |||||
Bryan "The Wrecking Ball" Gall | N/A | Featherweight | Am 3-1-0 | |||||
Bryan Colwell | 6'2" (188cm) | 0-0-0 | ||||||
Bryan Jordan | 6'8" (203cm) | Heavyweight | 2-1-0 | |||||
Bryan Truong | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Bryan Black | N/A | Middleweight | 0-1-0 | |||||
Bryan "TG Savage" Babic | 5'10" (178cm) | 0-0-0 | ||||||
Bryan Desmarais | N/A | Strawweight | 0-0-0 | |||||
Bryan Edge | 5'7" (171cm) | 4-1-0 | ||||||
Bryan Savard | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Bryan "Killa B" Giebelhaus | 6'2" (188cm) | 0-0-0 | ||||||
Bryan Janzen | 6'2" (188cm) | Lightweight | Am 2-1-0 | |||||
Bryan Binette | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Bryant Burrin | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Bryce Montour | N/A | Heavyweight | Am 1-2-0 | |||||
Bryce Lowe | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Bryce Tracey | N/A | Featherweight | Am 2-0-0 | |||||
Bryce "The Mad Viking" Berry | 6'2" (188cm) | Light Heavyweight | Am 0-3-0 | |||||
Bryce Kilpatrick | N/A | Welterweight | Am 3-2-0 | |||||
Bryce McEachran | 5'10" (178cm) | Flyweight | Am 3-3-0 | |||||
Bryce Gougeon | N/A | Welterweight | 2-2-1 | |||||
Brydon Butt | 5'11" (180cm) | 0-0-0 | ||||||
Bryn Palin | N/A | 0-0-0 | ||||||
Bryon Provost | N/A | 0-0-0 | ||||||
Bryson Whiskeychan | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Bryston Jardine | N/A | Lightweight | 0-2-0 | |||||
Budd Wright | N/A | Lightweight | 0-1-0 | |||||
Buddie Dixon | N/A | 4-3-0, 1 NC | ||||||
Buneet Bisla | 6'2" (188cm) | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Burim Galib | N/A | 0-0-0 | ||||||
Butch Ferguson | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Buzz Grant | N/A | 0-0-0 | ||||||
Byron Sanchuk | N/A | Flyweight | Am 1-1-0 | |||||
Byron Roby | 5'8" (173cm) | Bantamweight | Am 1-3-0 | |||||
C-A Caron | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
CJ Strongheart | 5'11" (180cm) | Lightweight | Am 4-2-0 | |||||
CJ Lacle | N/A | 0-0-0 | ||||||
CJ Morrison | 5'9" (175cm) | 0-0-0 | ||||||
CJ Angelitta | N/A | 0-0-0 | ||||||
CJ Schouten | N/A | Flyweight | 0-0-0 | |||||
CJ Reinhardt | N/A | Light Heavyweight | Am 0-2-0 | |||||
CJ Bagg | 6'1" (185cm) | Lightweight | 4-3-0 | |||||
Cade Joseph | 5'10" (178cm) | Lightweight | Am 1-4-0 | |||||
Caeden Scott | N/A | 0-0-0 | ||||||
Caid Chalut | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cain Spaulding | N/A | Heavyweight | 0-2-0 | |||||
Cain Brandon Iahtail | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Cal Kostiniuk | N/A | Middleweight | 1-1-0 | |||||
Calder Karpes | N/A | Bantamweight | Am 1-1-0 | |||||
Cale O'Keefe | N/A | 0-0-0 | ||||||
Caleb "Bruce Cree" Ermine | 5'10" (178cm) | Lightweight | 1-4-0 | |||||
Caleb Varner | N/A | Featherweight | Am 0-2-0 | |||||
Caleb Cardinal | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Caleb Brown | 5'10" (178cm) | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Caleb Bears | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Calen Campbell | N/A | Welterweight | Am 2-2-0 | |||||
Callahan Scheffer | N/A | 0-0-0 | ||||||
Callin Ross | N/A | 0-0-0 | ||||||
Calvin Reddick Primo | 6'1" (185cm) | Heavyweight | Am 1-1-0 | |||||
Calvin Caron | N/A | 0-0-0 | ||||||
Calvin Smith | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Calvin Jerome | N/A | Welterweight | Am 0-2-0 | |||||
Cam "The Clipshow" Dyck | 6'2" (188cm) | Middleweight | 1-1-0 | |||||
Cam O'Connell | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cam "Too Quick" Yallits | 5'9" (175cm) | Featherweight | 3-2-0 | |||||
Cam Lucas Simpson | N/A | Flyweight | Am 1-0-0 | |||||
Cam "Rock a Doodle" Deleurme | 5'10" (178cm) | 0-1-0 | ||||||
Camelia Ruest | N/A | Strawweight | Am 0-1-0 | |||||
Cameron Nelson | N/A | Welterweight | 2-1-0 | |||||
Cameron Taylor | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Cameron Gray | N/A | Welterweight | Am 1-4-0 | |||||
Cameron "Dynamite" MacDonald | 5'9" (175cm) | Lightweight | 1-4-0 | |||||
Cameron "Bad News" Brown | 6'0" (183cm) | 7-4-1 | ||||||
Cameron Lane | 5'11" (180cm) | Welterweight | Am 2-2-0 | |||||
Cameron Biggin | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Cameron Hewitt | N/A | Am 0-3-0 | ||||||
Cameron Loutitt | 6'0" (183cm) | Lightweight | 2-4-0 | |||||
Cameron Florczak | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cameron Daniels | N/A | Featherweight | Am 1-1-0 | |||||
Cameron Marshall | 5'8" (173cm) | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Camillo "The Chilean" Avellan | 6'1" (185cm) | Featherweight | Am 7-2-0 | |||||
Campbell Payton | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Camron Davidson | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Candice Mitchell | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Cannon Tass | N/A | Welterweight | Am 1-2-0 | |||||
Cara Robb O'Shea | N/A | 0-0-0 | ||||||
Carl Knudsen | N/A | 0-0-0 | ||||||
Carl Turgeon | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Carl Lemire | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Carl Loubert | 5'11" (180cm) | Am 2-0-0 | ||||||
Carl Munkitrick | N/A | Am 1-1-0 | ||||||
Carl Malenfant | N/A | Featherweight | Am 1-6-1 | |||||
Carl Benoit | N/A | 0-0-0 | ||||||
Carl Theriault | N/A | Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Carl Demontigny | N/A | 0-0-0 | ||||||
Carl Jean | N/A | 0-0-0 | ||||||
Carl Gaumond | N/A | Lightweight | Am 0-3-0 | |||||
"Pierre" Carl Ouelette | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Carl Gosselin | N/A | Am 2-3-0 | ||||||
Carl Knudson | N/A | 0-0-0 | ||||||
Carl Olivier Prime | N/A | Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Carlietto "Sicario" Santoro | N/A | 0-0-0 | ||||||
Carlo Chua | N/A | 0-0-0 | ||||||
Carlos Martinez | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Carlos Bizier | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Carlos Villasis | N/A | 0-0-0 | ||||||
Carlos "Mini Wheat" Marquina | N/A | Bantamweight | Am 2-0-0 | |||||
Carlos Espinoza | N/A | 2-5-0 | ||||||
Carlos "The Ronin" Newton | 5'9" (176cm) | Welterweight | 16-14-0 | |||||
Carlos Masferrer | N/A | Welterweight | 1-2-0 | |||||
Carmen "The Titan" Umperville | N/A | Heavyweight | 0-3-0 | |||||
Carmen Martin | N/A | Bantamweight | Am 2-0-0 | |||||
Carmen Camastro | N/A | 0-0-0 | ||||||
Carole Anne Brassard | N/A | 0-0-0 | ||||||
Caroline Zuppicich | N/A | Am 1-1-0 | ||||||
Caroline Veyre | 5'5" (166cm) | 0-0-0 | ||||||
Carolyn Redmond | N/A | 0-0-0 | ||||||
Carrie Carruthers | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Carson Derksen | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Carson Holtby | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Carson Le | N/A | 0-0-0 | ||||||
Carson Benedict | N/A | Featherweight | 0-0-0 | |||||
Carter Wozney | 6'1" (185cm) | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Carter Dumont | N/A | 0-0-0 | ||||||
Carter McGhie | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Carter Johnson | N/A | 0-0-0 | ||||||
Carver Stewart | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Cary Lavoie | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Casey Switzer | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Casey O'Leary | 6'0" (183cm) | Lightweight | Am 4-5-0 | |||||
Cass "Ironman" Young | 5'9" (175cm) | Welterweight | Am 3-5-0 | |||||
Cass Jacques | N/A | Middleweight | Am 0-3-0 | |||||
Cassandra Hendrycks | 5'2" (157cm) | Strawweight | Am 0-1-0 | |||||
Cassandra Collins | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cassandra Hopkins | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Cassandra Hoskins | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Cassian "Showtime" Alexy | 5'10" (178cm) | Middleweight | 4-4-0 | |||||
Cassie Warbeck | N/A | Strawweight | 0-0-0 | |||||
Cassiel Berube | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Catherine Miller | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Catia "Cat Woman" Vitoria | 5'4" (163cm) | 2-2-0 | ||||||
Ceasar Beatea | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cecil Sypes | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cecile Jimenez | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Cedric O'Connor | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Cedric "Carnage" Grenon | 5'9" (175cm) | 2-0-0 | ||||||
Cedric Leclair | 5'9" (175cm) | Welterweight | Am 9-1-1 | |||||
Cedric St-Ours | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cedric Denis | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cedric Filiatrault | N/A | Lightweight | Am 2-0-0 | |||||
Cedric Dubé | N/A | Lightweight | Am 3-3-0 | |||||
Cedrick Blaquiere | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Cein Duigan | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Cesar Amaro Corles | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cesar "The Hulk" Bonilla | 5'9" (175cm) | Welterweight | 1-1-0 | |||||
Cesar Cortes | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Cezar Bestea | N/A | Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Chad "Garfield" Roland | 6'3" (191cm) | Light Heavyweight | 1-0-0 | |||||
Chad "Taz" Halkett | 5'4" (163cm) | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Chad Belwood | N/A | 1-2-0 | ||||||
Chad Olmstead | N/A | Heavyweight | 2-5-0 | |||||
Chad Sawyer | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Chad "Iron" Haldane | N/A | 1-1-0 | ||||||
Chad Symonds | 6'1" (185cm) | Middleweight | 1-0-0 | |||||
Chad Nolan | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Chad Gerow | N/A | Am 2-1-0 | ||||||
Chad Hunt | 5'10" (178cm) | Am 1-1-0 | ||||||
Chad "Little Pony" Primeau | 5'6" (168cm) | Featherweight | 0-1-0 | |||||
Chad Lucanas | N/A | 0-0-0 | ||||||
Chad Williams | N/A | Heavyweight | 1-2-0 | |||||
Chad Polson | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Chad Blanchard | N/A | Featherweight | 0-1-0 | |||||
Chad Franz | N/A | 0-0-0 | ||||||
Chad Ferguson | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Chad "The Disciple" Laprise | 5'10" (178cm) | Welterweight | 13-4-0 | |||||
Chad "Chainsaw" Cox | 6'3" (191cm) | 5-3-0 | ||||||
Chad "The St. John's Strangler" Baird | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Chad "Hired Gun" Thrun | 6'1" (185cm) | 0-0-0 | ||||||
Chad Bruce | N/A | Light Heavyweight | 2-1-0 | |||||
Chad Jerow | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Chad MacWilliams | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Chad Hamzeh | 5'6" (168cm) | 6-3-0 | ||||||
Chad "The Monster" Anheliger | 5'6" (168cm) | Bantamweight | 13-7-0 | |||||
Chad "The Wolverine" Isbister | 5'6" (168cm) | Bantamweight | Am 1-1-0 | |||||
Chad "The Stun Gunn" Sutherland | 6'0" (183cm) | Heavyweight | 1-0-0 | |||||
Chad Petepiece | 6'0" (183cm) | Am 4-0-0 | ||||||
Chad "The Diamond" Freeman | 5'10" (178cm) | Lightweight | 8-6-0 | |||||
Chad Dafoe | N/A | Am 0-0-1, 1 NC | ||||||
Chad Sherman | N/A | Middleweight | 3-4-0 | |||||
Chaleur "The Chainsaw" Jones | 5'4" (163cm) | Flyweight | 2-3-0 | |||||
Chance Whalen | 5'7" (170cm) | Bantamweight | 2-6-0 | |||||
Chance Sandberg | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Chandi Jere | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Chann Thonson | 5'7" (170cm) | 0-0-0 | ||||||
Channi Dallaire | N/A | Bantamweight | Am 1-0-0 | |||||
Channing Vigier | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Chantal Nadom | N/A | Strawweight | 0-0-0 | |||||
Chantelle Doucette | N/A | Flyweight | Am 1-0-0 | |||||
Chantha Bun | N/A | Welterweight | 0-5-0 | |||||
Charlene Barkhouse | N/A | Bantamweight | Am 1-1-0 | |||||
Charlene Genereux | N/A | Bantamweight | Am 1-0-0 | |||||
Charlene Brown | N/A | 0-0-0 | ||||||
Charles Arbour | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Charles "Heartless" Hupperetz | 5'10" (178cm) | Featherweight | 2-2-0 | |||||
Charles Philp | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Charles "Air" Jourdain | 5'9" (175cm) | Featherweight | 15-7-1 | |||||
Charles Hawkins | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Charles St-Martin | N/A | Middleweight | Am 1-0-0 | |||||
Charles "The Madman" Gaudreault | N/A | Featherweight | Am 3-1-1 | |||||
Charles Haskett | N/A | Bantamweight | Am 0-2-0 | |||||
Charles Hauver | N/A | Lightweight | 0-1-0 | |||||
Charles Bellemare | 5'9" (176cm) | Featherweight | 3-1-0 | |||||
Charles Pimpare | N/A | Am 1-1-0 | ||||||
Charles Beaudet | N/A | 0-0-0 | ||||||
Charles Penwick | N/A | 0-0-0 | ||||||
Charles Barnbrook | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Charles Humphrey | N/A | 0-0-0 | ||||||
Charles Gallagher | 5'11" (180cm) | Welterweight | Am 1-2-0 | |||||
Charles Vermette | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Charles Eric Boncoeur | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Charles Michael "The Guardian" Girard | N/A | Welterweight | Am 1-2-0 | |||||
Charles-Alexandre Pelletier | N/A | Atomweight | 0-0-0 | |||||
Charles-Antoine Grenier | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Charlie "The specialist" Adams | N/A | 0-0-0 | ||||||
Charlie MCaleeman | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Charlie Zac | N/A | 2-3-0 | ||||||
Charlie Cavanagh | 5'9" (177cm) | 0-0-0 | ||||||
Charlie Aalders | N/A | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Charlotte Champagne | N/A | Flyweight | Am 1-0-0 | |||||
Charlotte Mitchell | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Charly Lussier | N/A | 0-0-0 | ||||||
Charmaine "Not Too Sweet" Tweet | 6'0" (183cm) | Featherweight | 9-6-0 | |||||
Chase Stevenson | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Chase "Red Dawg" Maxwell | 6'2" (188cm) | Welterweight | 9-4-0 | |||||
Chase Graham | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Chase Degenhardt | 6'5" (195cm) | Middleweight | 9-3-0 | |||||
Chase Holthe | 5'11" (181cm) | 4-1-0 | ||||||
Chase Laudy | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Chatto Ramsay | N/A | Am 0-2-0 | ||||||
Chelsea Borsoi | N/A | Bantamweight | 0-0-0 | |||||
Chelsea Bronaugh | 5'2" (158cm) | 0-0-0 | ||||||
Chelsea Zoske | N/A | 0-0-0 | ||||||
Cherik Azouaou | N/A | Bantamweight | Am 0-2-0 | |||||
Cheryl Guimond | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Cheryl "Kaos" Chan | 5'4" (163cm) | Strawweight | 2-5-0 | |||||
Chester Flores | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Chester Monroe | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Chester Coulsen | N/A | Featherweight | Am 0-2-0 | |||||
Chester "El Fuego" Post | 6'3" (191cm) | Heavyweight | 8-30-1 | |||||
Chloe Cantin | N/A | 0-0-0 | ||||||
Chris Kinioungou | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Chris Everitt | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Chris Cleveland | N/A | Light Heavyweight | Am 3-1-0 | |||||
Chris Kizuik | N/A | 4-0-0 | ||||||
Chris McNamara | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Chris "The Ghost" Franco | 5'9" (175cm) | Heavyweight | 2-3-0 | |||||
Chris "The Beast" Carriere | 6'0" (183cm) | Middleweight | Am 1-4-0 | |||||
Chris Shorrock | N/A | 0-1-0 | ||||||
Chris Darula | N/A | Lightweight | Am 3-0-0 | |||||
Chris Carver | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Chris Oster | 6'5" (195cm) | Heavyweight | 1-0-0 | |||||
Chris Schauwen | N/A | Am 2-0-0 | ||||||
Chris Kading | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Chris Ghorashi | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Chris Wilson | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Chris "T" Larsen | 6'4" (193cm) | Heavyweight | 7-3-0 | |||||
Chris Bezair | N/A | Welterweight | Am 0-2-0 | |||||
Chris Henhawk | 5'9" (175cm) | Lightweight | Am 4-3-0 | |||||
Chris Lauzon | N/A | Middleweight | 0-8-1 | |||||
Chris Lafrenierre | N/A | 0-0-0 | ||||||
Chris "Punisher Pitbull" Conlin | N/A | Lightweight | 0-4-0 | |||||
Chris Kaminesky | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Chris Hansen | N/A | Am 1-2-0 | ||||||
Chris Campbell | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Chris "Killer Beast" Kianza | N/A | 0-1-0 | ||||||
Chris Comrie | N/A | Flyweight | Am 1-2-0 | |||||
Chris Hewitt | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Chris Jantz | N/A | Lightweight | Am 4-0-0 | |||||
Chris Ellerton | 5'9" (175cm) | Light Heavyweight | 0-3-0 | |||||
Chris Melanson | 5'8" (173cm) | Lightweight | Am 2-0-0 | |||||
Chris Gallant | N/A | Welterweight | Am 0-4-0 | |||||
Chris Rossi | N/A | Am 1-0-0 | ||||||
Chris Carlson | N/A | 0-0-0 | ||||||
Chris Herron | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Chris Cloud | N/A | Am 4-0-0 | ||||||
Chris "The Silverback" Fowler | N/A | Heavyweight | Am 2-1-0 | |||||
Chris Hennessey | N/A | Am 0-2-0 | ||||||
Chris Wilson | 6'0" (183cm) | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Chris Ladouceur | N/A | Light Heavyweight | 1-0-0 | |||||
Chris "The Hammer" Lesley | N/A | Bantamweight | 2-2-1 | |||||
Chris Stranger | 5'11" (180cm) | Welterweight | 5-3-1 | |||||
Chris "Bukwas" Anderson | 6'3" (191cm) | Middleweight | 6-2-0 | |||||
Chris Brown | N/A | 0-0-0 | ||||||
Chris "The Polish Hammer" Horodecki | 5'8" (173cm) | Lightweight | 21-7-1, 1 NC | |||||
Chris Robinson | N/A | Welterweight | 1-2-0 | |||||
Chris Voros | N/A | 0-0-0 | ||||||
Chris Turner | N/A | Super Heavyweight | Am 1-0-0 | |||||
Chris "B-Diggity" Barber | 5'11" (181cm) | Lightweight | 0-2-0 | |||||
Chris "The Pitbull" Myra | 5'6" (168cm) | 1-3-0 | ||||||
Chris Watson | 6'0" (183cm) | Middleweight | 1-1-0 | |||||
Chris "The Mouse" Martin | N/A | Light Heavyweight | 0-0-0 | |||||
Chris Jones | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Chris Day | 5'10" (178cm) | Featherweight | 5-7-0 | |||||
Chris O'Kill | 6'2" (188cm) | Middleweight | 0-2-0 | |||||
Chris Cardinal | N/A | Middleweight | Am 0-2-0 | |||||
Chris "El Matador" Vorano | 5'11" (180cm) | Welterweight | 3-9-0 | |||||
Chris Cristini | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Chris Arial | N/A | 2-0-0 | ||||||
Chris Costley | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Chris "Mountain of Mayhem" Peak | 6'3" (191cm) | Light Heavyweight | 11-19-0 | |||||
Chris "Wrecking Ball" Tinkler | 6'0" (183cm) | Am 2-0-0 | ||||||
Chris "The Warrior" Fontaine | 6'0" (183cm) | 18-11-0 | ||||||
Chris Bergen | N/A | Bantamweight | Am 1-0-0 | |||||
Chris Vickers | N/A | Light Heavyweight | Am 0-2-0 | |||||
Chris Gammon | N/A | 0-1-0 | ||||||
Chris "CLB" Lee Byrne | 5'10" (178cm) | Middleweight | 5-3-0 | |||||
Chris Wilson | N/A | 0-1-0 | ||||||
Chris Chapman | 6'1" (185cm) | Welterweight | 5-6-0 | |||||
Chris Desrosiers | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Chris Loublier | N/A | Welterweight | Am 1-0-0 | |||||
Chris Henrion | N/A | Welterweight | 0-0-0 | |||||
Chris Harrison | N/A | 0-1-0 | ||||||
Chris Boyd | N/A | Featherweight | Am 0-4-0 | |||||
Chris McKensie | N/A | Light Heavyweight | 1-0-0 | |||||
Chris larrea | N/A | 0-0-0 | ||||||
Chris Pineda | N/A | Featherweight | Am 1-0-0 | |||||
Chris "Auto and Slim" Mattock | 6'4" (194cm) | Welterweight | 4-2-0 | |||||
Chris Marquis | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Chris "Batman" St. Jean | 6'0" (183cm) | Welterweight | 5-5-0 | |||||
Chris Georges | N/A | Light Heavyweight | Am 2-2-0 | |||||
Chris Trembelas | N/A | Am 0-2-0 | ||||||
Chris Doucet | 5'7" (171cm) | Lightweight | 4-4-0 | |||||
Chris Lafantaisie | 6'4" (193cm) | Heavyweight | 0-1-0 | |||||
Chris "The Crippler" Johnson | 5'11" (181cm) | Light Heavyweight | 5-6-0 | |||||
Chris Tootoosis | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Chris "The Greek Assassin" Kelades | 5'7" (170cm) | Bantamweight | 15-5-0 | |||||
Chris Cigan | 5'10" (178cm) | Lightweight | Am 0-2-0 | |||||
Chris Smeltzer | 6'0" (183cm) | Welterweight | Am 1-2-0 | |||||
Chris Beck | N/A | Bantamweight | Am 1-2-0 | |||||
Chris "The Menace" Clements | 5'10" (178cm) | Welterweight | 12-6-0, 1 NC | |||||
Chris Norrad | 6'3" (191cm) | 0-0-0 | ||||||
Chris Andow | N/A | Middleweight | 0-0-0 | |||||
Chris Burnett | N/A | Welterweight | Am 1-1-0 | |||||
Chris Lassota | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Chris Alderson | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Chris Carroll | 6'2" (188cm) | 1-2-0 | ||||||
Chris Goguen | 5'11" (180cm) | 1-1-0 | ||||||
Chris McMillan | N/A | Lightweight | 0-0-0 | |||||
Chris Stackhouse | N/A | 0-0-0 | ||||||
Chris Han | N/A | 0-0-0 | ||||||
Chris "The Saudimizer" Sauder | 5'9" (175cm) | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Chris Gadreau | 5'9" (175cm) | Welterweight | Am 1-2-0 | |||||
Chris "The Crippler" Ade | 5'10" (178cm) | Lightweight | 16-20-0 | |||||
Chris Berger | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Chris Noonan | N/A | Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Chris Jolly | N/A | Welterweight | Am 0-1-0 | |||||
Chris "The Spider" Anderson | 6'3" (191cm) | Welterweight | Am 4-1-0 | |||||
Chris "The Canadian Crippler" Vega | N/A | Heavyweight | Am 2-0-0 | |||||
Chris McRae | N/A | 0-0-0 | ||||||
Chris Sullivan | 6'0" (183cm) | 2-1-0 | ||||||
Chris Ryan | N/A | 0-0-0 | ||||||
Chris Scopinello | N/A | Am 2-0-0 | ||||||
Chris Currie | 6'0" (183cm) | Middleweight | 7-6-0 | |||||
Christian Lavigeur | N/A | Bantamweight | Am 0-1-0 | |||||
Christian Pete | N/A | Bantamweight | Am 1-1-0 | |||||
Christian Smith | N/A | Light Heavyweight | 1-1-0 | |||||
Christian Theodore | N/A | Middleweight | Am 4-0-0 | |||||
Christian Kamunga | N/A | Middleweight | Am 2-2-0 | |||||
Christian Corriveau | N/A | Featherweight | Am 0-1-0 | |||||
Christian "The Halfbreed" Olson | 5'10" (178cm) | Lightweight | Am 4-2-0 | |||||
Christian Breingan | N/A | 0-0-0 | ||||||
Christian Robitaille | N/A | Light Heavyweight | Am 4-3-0 | |||||
Christian "The Ghost" Tremayne | 6'1" (185cm) | Middleweight | 5-5-0 | |||||
Christian Healy | N/A | 0-0-0 | ||||||
Christian Yeboah | N/A | Middleweight | Am 0-1-0 | |||||
Christian Dubois | N/A | 0-0-0 | ||||||
Christian Allaart | N/A | Featherweight | Am 3-4-0 | |||||
Christian Phillips | N/A | Welterweight | 1-1-0 | |||||
Christian Ross | N/A | Lightweight | Am 2-3-0 | |||||
Christian Crowthers | N/A | 0-0-0 | ||||||
Christian Saab | N/A | Am 0-1-0 | ||||||
Christian Ridley | N/A | Lightweight | Am 0-1-0 | |||||
Christian Ouellette | N/A | Featherweight | Am 3-5-0 | |||||
Christian Gonzalez | N/A | 0-0-0 | ||||||
Christian Prepolec | N/A | Am 1-1-0 | ||||||
Christian Goulet | N/A | 1-0-0 | ||||||
Christian Lafleche | N/A | Light Heavyweight | Am 0-1-0 | |||||
Christien "Tiger" Savoie | 5'11" (180cm) | Welterweight | 10-1-1 | |||||
Christina Ellis | N/A | 0-0-0 | ||||||
Christina Smith | N/A | Flyweight | Am 0-1-0 |